Статті
Безкоштовна доставка від 10000 грн.
Знижки на відправлення по Україні

Статті: 4

Від нових до старих
Від нових до старих
Від старих до нових
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
За популярністю

Огляд на ліжка від фабрики Шик Галичина

Нас завжди питають, яке м'яке ліжко ми радимо та чому саме. Тому ми вирішили записати відеоогляд на ліжка від фабрики Шик Галичина та розповісти про їх переваги.

11 травня 2023 року

Як правильно обрати матрац: посібник для починаючих

Придбати якісний ортопедичний матрац сьогодні - не проблема. Інше питання, як правильно його підібрати, враховуючи ряд важливих критеріїв. В нашій статті ми будемо описувати усі варіанти доступних матраців, а також в дужках () наводити приклади моделей, які є у нашому магазині :)

22 березня 2022 року

Що необхідно знати і враховувати при виборі матраца

Правильно підібраний матрац - запорука міцного сну і здоров'я хребта. Уві сні ми проводимо в середньому третину життя, тому підходити до вибору матраца слід усвідомлено.

15 лютого 2020 року

Металеві ліжка: переваги та особливості вибору

Незважаючи на те, що найпоширенішими матеріалами для виготовлення ліжок є дерево та метал, у багатьох людей, ліжка з металу все ще іноді викликають негативні асоціації, що може відштовхнути покупця. У цій статті ми докладно розберемо всі численні переваги металевих ліжок, а також доведемо, що ліжко з металу це не тільки грубе спальне місце солдата, а й зручні та стильні меблі, які підійдуть до будь-якого інтер'єру.

4 грудня 2019 року