Безкоштовна доставка від 10000 грн.
Знижки на відправлення по Україні

Статті: 10

Як доглядати за матрацом для збереження та тривалого використання?

Щоб матрац довго залишався чистим, свіжим і відмінно виконував свої функції, за ним треба правильно доглядати. Спеціалісти виділяють декілька обов’язкових аспектів, яких варто дотримуватися під час використання.

11 листопада 2023 року

Як вибрати ідеальне ліжко для комфортного сну?

Третину життя людина спить. Якість нічного відпочинку впливає на фізичне та емоційне самопочуття, а також на продуктивність протягом дня. Характеристики ортопедичного матраца важливі, але не менш важливо правильно вибрати ліжко. Варто врахувати розміри, матеріали, конструкцію та інші чинники.

11 листопада 2023 року

Дизайн спальні: як ліжко впливає на атмосферу приміщення?

Якість вашого сну, стан здоров'я, психологічний комфорт і продуктивність залежать від того, наскільки точно визначене місце для сну. Для забезпечення максимального комфорту важливо врахувати зручність його розташування в спальні. Не варто також пропускати повз вуха рекомендації східних вчених, пов'язані з енергетичними потоками.

10 листопада 2023 року

Як вибрати ідеальне ліжко для комфортного сну: поради та рекомендації

Немає жодних сумнівів, що ліжко в сучасному інтер'єрі виконує не лише функцію яскравого акценту в інтер’єрі. Це важливе місце для відпочинку, яке має бути максимально зручним і просторим. Тож під час вибору важливо враховувати не тільки ціну, а й функціональність.

30 жовтня 2023 року

М'які меблі для вітальні: як обрати стильний і комфортний диван?

Диван - чи не найпопулярніший вид м'яких меблів для вітальні та спальні. Вдень на ньому дуже приємно відпочивати з друзями чи родиною, дивитись телевізор або читати книгу. Вночі ж цей предмет інтер'єру легко перетворюється на рівне та зручне спальне місце. Використання дивану для сну особливо актуальне в малогабаритних квартирах, адже він допомагає раціонально використовувати життєвий простір і робить будь-яку кімнату більш зручною для денної активності.

30 жовтня 2023 року

Тренди в дизайні ліжок: як зробити спальню стильною?

Дизайн спальні має велике значення для комфорту житла. Спальня - це приміщення, де ми відпочиваємо та відновлюємо свою енергію. Тому важливо створити середовище, яке сприятиме здоровому сну, відновленню сил і відмінному самопочуттю. Роль ліжка як центрального елемента спальні не можна переоцінити. Ліжко визначає стиль і функціональність спальні. Ліжко має бути зручним, відповідати розмірам спальні та гарантувати міцний сон

30 жовтня 2023 року