Безкоштовна доставка від 10000 грн.
Знижки на відправлення по Україні

Статті: 27

Види та особливості матраців

Спокійний сон уночі без неприємного болю в спині здатен забезпечити виключно якісний ортопедичний матрац. На сайті MebelMarket можна замовити ортопедичну модель за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий вибір матраців, виготовлених з використанням сучасних і високоякісних матеріалів з урахуванням анатомії людини.

4 квітня 2024 року

Як вибрати крісло для оселі: правила

М'яке крісло створює комфортні умови відпочинку в кімнаті. Сидячи на ньому, зручно читати, переглядати телевізор або просто відпочивати з чашкою ароматної кави. М'яке крісло розширює функціональність інтер'єру приміщення, надаючи більше затишку та практичності.

4 квітня 2024 року

ТОП-10 популярних диванів на MebelMarket

М’які меблі забезпечують затишок і комфорт в оселі. Оскільки людина проводить третину свого часу уві сні, дивани та крісла прямо впливають на наше самопочуття. Тому варто звернутися по допомогу до консультантів MebelMarket, перш ніж купити диван.

3 квітня 2024 року

Яка тканина найкраща для оббивки м'яких меблів?

Категорія оббивної тканини – це середня оцінка, яка визначається за кількома характеристиками: Щільність: вага тканини в грамах на 1 квадратний метр, від 200 г/м2 і вище. Чим більше значення, тим міцніша тканина. Експлуатаційні характеристики: стійкість тканини до витирання(кількість циклів), вигоряння, протидія розтягненню чи зім’яттю, а також можливість сухого чи вологого чищення. А також додаткові властивості, такі як антикіготь, або водовідштовхування і тд.Екологічність: тканина нешкідлива для здоров’я. Склад: співвідношення натуральних та штучних волокон

30 березня 2024 року

Топ-10 популярних ліжок від MebelMarket

Здоровий сон на зручному ліжку відіграє важливу роль у наповненні енергією впродовж усього дня та сприяє поліпшенню роботи мозку. Неможливо жити повноцінним життям, якщо постійно страждати від нестачі сну. Тож питання вибору спального місця має бути найголовнішим у житті людини.

20 березня 2024 року

Особливості вибору ліжка з підйомним механізмом

До вибору ліжка варто ставитися максимально відповідально. Від нього залежать затишок у спальні та комфорт користувачів. У кімнаті маленької площі рекомендується встановлювати ліжка зі зручним механізмом підйому. Це надає доступ до просторої ніші для зберігання білизни, рушників, одягу та інших особистих речей.

20 березня 2024 року